קהילת מרכז הנדל"ן, הרשמו להרצאה ללא עלות שאסור לכם לפספס:

חילוץ עודפים בליווי סגור

החוכמה הגדולה בגיוס מימון לפרוייקט נדל"ן, היא הניהול השוטף של התזרים והבנה של התהליכים והתרחישים שיכולים לקרות לאורך כל חיי הפרוייקט. בהרצאה פרקטית נדבר על סוגיות מימוניות בין ההערכות שיש בדו"חות האפס אל מול המישור הפיננסי, נרחיב על אלטרנטיבות להפגש עם הכסף עוד לפני קבלת היתר, ועל השפעות מכירת המלאי על תזרים הפרוייקט. ההרצאה תלווה במצגות וניתוחים מפורטים המראים את המספרים והשיטות לניהול נכון ומדויק יותר של התזרים המימוני.

אל תפספסו את ההרצאה!

להרשמה ללא עלות לחצו כאן! >>
להרשמה ללא עלות לחצו כאן! >>

הדוברים

יעקב סיסו

שותף קרן יסודות

ארבל דר

שותף ומנכ"ל , גרניט גיוס הון מבית מרכז הנדל"ן

עופר רופא

מנהל סקטור הנדל"ן , בנק ירושלים

לקבלת הזמנה להרצאה ללא עלות, השאר פרטים עכשיו!

אודות מרכז הנדל"ן

עולם הנדל"ן בישראל מאופיין בתנאים משתנים ללא הרף. שחקנים רבים המגיעים מאסכולות מקצועיות שונות יוצרים מורכבות ורב תחומיות המחייבים את העוסקים בענף להתחבר למקור מידע עדכני, מעמיק ואינטלקטואלי. לאור תנאים אלו הוקם מרכז הנדל"ן. מרכז הנדל"ן מהווה זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף ומוביל את השיח המקצועי בתחום הנדל"ן בישראל.
המרכז שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם בין אנשי המקצוע ועם מקבלי ההחלטות. המרכז מאגד בתוכו אנשי מקצוע ומומחים מובילים מתחום הנדל"ן ומציע תכניות העשרה שנתיות – קורסים, השתלמויות, ימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי וטיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.